Üniversite arkadaşımın evinde

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

sizlere güzel bir seks hikayemi anlatmak istedim. Bu siteye güvendiğimden ilk defa bu sitede böyle bir seks hikayemi paylaşıyorum. Ben 28 Yaşındayım. Üniversiteyi geçen sene daha bitirdim. Üniversite yılları bende unutulmaz bir kareyi bıraktı. Yaşadığım sikiş. Unutamıyorum o günü.

Normal sıradan bir günde hazırlandım ve okula gittim. Bizim fakülteden arkadaşlar kampüste oturmuş sohbet ediyorlardı. Bizim Didem diye bir arkadaş vardı. Yanında kuzenini de okula getirmişti misafir olarak. O da tatile gelmiş buraya. Kafa dağıtmaya o gün kampüs te full ona odaklandım ve sonunda ayarı verdim numarasını aldım. Gece sabaha kadar sohbet ettik Hayatlarımız hakkında tüm bilgileri birbirimize anlattık.

Fazlasıyla birbirimizi tanımıştık, güzel bir duyguydu bu kızı tanımak. Saatlerce sohbetin arkasından ertesi gün buluşmak için öneride bulundum oda biraz naz yapsada kabul etti. Ertesi gün giyindim hazırlandım falan parfümler derken tam olduk diyelim. Normalde bu kadar süslenen birisi de değilimdir. Arabayla buna beklemesini istediğim yerden gidip aldım. Altına kalem mini etek üstüne askılı bir bluz giymiş göğüsler bacaklar tamamen ortadaydı.

Yolda giderken sürekli gözlerim bacaklarına takılıyordu oda baktığımın farkındaydı ama hoşunamı gidiyor artık neyse hiç bir şey demiyor sebepsiz tebessüm edip beni utandırıyordu. Neyse şehir i tam tepeden görebileceği kimsenin olmadığı bir yere çıktık ve orada uzun bir süre şehir’i izledik. Konuştuk falan daha sonra yanıma gelip biliyor musun ben hoşlandığım erkeklerle birlikte olup onları mutlu ederim dedi.

Bende nasıl yani dediğim sırada dudağıma yapıştı ve işte böyle dedi. Şoka girmiştim. Gerçekten hiç böyle bir şey beklemiyordum. Hoşlanmıştım. Bunu tutup arabanın arkasına soktum. Soyunmasını istedim karşımda tüm elbiselerini çıkardı. Çırıl çıplak kalmıştı, kendiside benim kendi elbiselerimi çıkarmamı isteyincce bende çıkardım. Eğildi ve kalkmış olan iri sikimi eline alıp ağzıyla sakso çekmeye başladı uzun süre yaladı yuttu resmen.

Daha sonra amını parmaklayıp tükürükledikten sonra kucağıma oturup sikimi tutup amına sokarak üstümde hızlı bir şekilde zıplamaya başladı. Haline bakılırsa, fena derecede zevk alıyordu. Onu kucağımda o şekilde görmek beni daha da azgın bir kişil haline getiriyordu. Daha sonra boşalacağımı anlayınca üstümden kaltı ve geri ağzına aldı sakso çekmeye hızlı bir şekilde devam etti. Geldi dememe kalmadan ne var ne yok ağzına yüzüne boşaldım. Benden hoşlandığını bunu tekrarlamamız gerektiğini söyledi. Bende ne zaman istersen dedim. Şimdi neredeyse her gün mesaj atıp buluşalım diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir